RUML Service s.r.o.

Realizace, provoz a údržba technologických zařízení a celků.

RUML Service s.r.o.

Nabízíme veškeré zázemí rodinné firmy a dlouholeté zkušenosti zaměstnanců RUML Service pro zvýšení spolehlivosti Vašich zařízení a efektivity Vašich procesů a záměrů při respektování všech legislativních požadavků a zásad BOZP. Mezi naše silné stránky patří otevřená a přímá komunikace na všech úrovních, jednoduchá organizační struktura, přímá odpovědnost všech pracovníků, flexibilita a připravenost k efektivnímu řešení provozních problémů.

Společnost poskytuje komplexní portfolio služeb v oblasti provozu a údržby ve většině průmyslových odvětví. Naše služby mohou být poskytovány samostatně i zcela integrovaným způsobem. Ve spolupráci s operátory a jejich poskytovateli služeb využíváme naše rozsáhlé a odborné znalosti k plánování a provádění široké škály činností v oblasti provozu a údržby pomocí osvědčených postupů získaných z mnohaletých zkušeností.

V podnicích provádíme údržbu na světové úrovni, pomáháme minimalizovat rizika a snižovat celkové náklady na údržbu bez kompromisů v oblasti bezpečnosti tím, že využíváme vysoce kvalifikovaný personál. U vybraných průmyslových zákazníků máme také vlastní dílny, které umožňují efektivní plánování a provádění prací souvisejících s údržbou.

Týmy RUML Service jsou vyškoleny a připraveny převzít každodenní provoz zařízení, včetně plánování a kontroly správy zařízení, zajišťující bezpečný, spolehlivý a předvídatelný výstup. Od manipulace se surovinami, výrobními a výrobními procesy až po čištění zajišťujeme každodenní provoz.

Certifikáty

179.877 kB

Naše přidaná hodnota

Naši vysoce kvalifikovaní, vyškolení a certifikovaní lidé jsou nasazeni do projektových týmů, kteří jsou kompetentní v různých hlavních činnostech.

Jeden kontakt

Hloubková analýza (potencionálních) ztrát produkce a implementace inovativních řešení jakýchkoli problémů.

Optimalizace

Zkušenosti a odborné znalosti pro optimalizaci provádění údržby a provozních činností podporujících výrobní proces klienta

Bezpečnost

Zaměření na bezpečnost procesů prostřednictvím vlastního integrovaného systému bezpečnosti.

Transparentní přístup

Plně transparentní přístup prostřednictvím úzkého partnerství s klienty a poskytnutí důvěry v péči o jejich technologii.

O RUML Group

Založeníprvní rodinné firmy RUML v roce 1992 nastartovalo postupný proces budování širšího portfolia firem zaměřených na dodávky pro průmysl v Česku i na Slovensku. Rozložení portfolia a synergie jednotlivých firem nám umožňuje být ekonomicky stabilním a důvěryhodným obchodním partnerem pro naše zákazníky.

163Zaměstnanců
1992Založeno
5Společností
309 milObrat 2022

Vedení společnosti

Martin Krbec
Jednatel

Martin vstoupil jako společník do společnosti RUML Service v roce 2019. Ve společnosti je zodpovědný za operativní řízení, HSEQ a denní kontakt se zákazníky.

Před vstupem do struktur RUML Service pracoval 20 let ve vrcholovém managementu mezinárodní firmy pro údržbu a výstavbu technologických celků v oblasti chemie a energetiky.

Petr Marceluch
Technický ředitel

Petr vstoupil jako společník do společnosti Ruml Service v roce 2019. Ve společnosti je v pozici technického ředitele a zároveň je odpovědný za řízení střediska servisu a montáží včetně systému jakosti.

Před vstupem do firmy Ruml Service pracoval v oblasti engineeringu a projektového managementu v mezinárodních firmách se zaměřením na údržbu, provoz a výstavbu technologických celků v oblasti chemie, energetiky a farmaceutického průmyslu.

Filip Ruml
Jednatel

Filip je spolu s bratrem Davidem majoritním vlastníkem všech RUML společností. Je zodpovědný především za strategii, finance a business development všech firem RUML. V současné době se nejvíce věnuje rozvoji firem RUML a RUML Service. Před tím, než v roce 2008 nastoupil do firmy RUML, pracoval jako projektový manager v Komerční bance v oddělení marketingu.

Naše společnosti

RUML s.r.o.

Zastoupení předních světových výrobců průmyslových armatur, těsnění a parokondenzátních systémů v Česku.
Přejít na web

RUML Emes s.r.o.

Zastoupení předních světových výrobců průmyslových armatur, těsnění a parokondenzátních systémů na Slovensku.
Přejít na web

RUML Service s.r.o.

Realizace, provoz a údržba technologických zařízení a celků.
Přejít na web

RUML Industry s.r.o.

Kovovýroba, komplexní zpracování plechu CNC technologiemi.
Přejít na web

RUML Těsnění s.r.o.

Výrobce a dodavatel těsnících, izolačních a spojovaích materiálů pro vodárenství a průmyslové aplikace.
Přejít na web

Chcete u nás pracovat?

Nabízíme příležitost pracovat v dynamicky se rozvíjející skupině firem RUML GROUP.

Zobrazit pozice

Kalendáře RUML Group

Od roku 2022 vydáváme vlastní kalendáře s autorskými kresbami, které pro nás ručně kreslí Ivan Kubát.

Prohlédnout vše