Služby

Pomůžeme Vám udržovat nepřetržitou efektivní výrobu.

RUML Service je přední nezávislý specialista pro provozování a údržbu nepřetržitých výrobních provozů v ropném, energetickém a chemickém průmyslu. Používáme efektivní provozní metody a speciální technologie údržby. Dodáváme řešení, která šetří peníze, budují důvěru a poskytují vysokou přidanou hodnotu.

Provozování technologických celků

Firma RUML Service s.r.o. zajišťuje od roku 2019 služby spojené s provozováním výrobních technologií zákazníků.

Montážní a servisní činnost

Komplexní zajištění činnosti v instalaci a údržbě průmyslových technologických zařízení.

Opravy a instalace rotačních strojů

Zajištění servisních činností v oblasti turbokompresorů, čerpadel všech typů, pístových kompresorů, speciálních strojů a zařízení. Zpracování kompletního engineeringu pro plánování a provedení oprav včetně zajištění BOZP. Zajištění spolupráce a koordinace oprav s výrobcem zařízení. Zajištění specifikace, dodávek či výroby náhradních dílů. Zajištění revizních zpráv, provedení tlakových a stavebních zkoušek, zajištění schválení provedených testů notifikačními autoritami.

Zajištění pomocných profesí jako jsou izolace, lešení, NDT, manipulační technika atd.

Zjistit více

Návrh, výroba a montáže ocelového potrubí

Realizujeme návrhy, výrobu a montáže ocelových potrubních rozvodů. Dodáváme potřebný potrubní materiál včetně kompenzátorů a armatur, atypické potrubní díly, uložení, pomocné ocelové konstrukce.

Zjistit více

Výroba a montáž plastového potrubí

Provádíme montáže plastových potrubních rozvodů, včetně dodávek trubek, tvarovek, armatur, kompenzátorů, uložení a výroby atypických dílů.

Zjistit více

Údržba a technologické odstávky

Realizujeme kvalitní, rychlou, komplexní a nepřetržitou údržbu. Provádíme běžnou denní inspekci, strojní údržbu, opravy celých výrobních technologií.

 

Zjistit více

Údržba paro-kondenzátních systémů

Spolu s rostoucími náklady na energie se zvyšuje potřeba údržby a optimalizace paro-kondenzátních systémů. Nabízíme Vám ucelený koncept technických řešení v oblasti parokondenzátních systémů, který Vám sníží provozní náklady a současně zvýší spolehlivost systému.

Zjistit více

Technika

Při našich pracích využíváme rozličnou techniku.

Zjistit více